ЖУРАВЛЕВА
Мария Тихоновна


... І серце співає

Живе в нашому селі Котелеве Марія Тихонівна Журавльова. Народилася вона в Казахській РСР. Там пройшло її дитинство, юність, там розпочала вона трудову діяльність.

Коли переїхала в наше село, не знала зовсім ні української, ні молдавської мови. Нині вона розуміє обидві мови, розмовляє ними. А як гарно Марія Тихонівна співає народні пісні! У нас в селі вона - найкраща співачка. І на сцені їй рівних немає.

Бере активну участь Марія Тихонівна в проведенні українських вечорниць, які організовує літературний гурток нашої школи. Вона - частий гість у нас і бажаний. Вона стала добрим другом наших дітей. Їй є про що розповісти - учням цікаво знати і про Казахстан, і почути спогади про війну. Бесіди виходять задушевні, хвилюючі. Допомагає нам, педагогам, виховувати в наших дітей почуття відданості нашій Батьківщині.

На одному з уроків мужності Марія Тихонівна знову згадала Велику Вітчизняну:

Сорок років живемо ми в мирі. Та хіба маємо право забувати, якою ціною здобуте наше щастя? Ви, юні, теж можете допомогти дорослим: вчіться добре, виконуйте зразково громадську роботу і безмежно любіть свою Вітчизну, будьте гідними спадкоємцями старшого покоління.

 

Л. Грицуник, секретар парторганізації Котелівської середньої школи. 1985 рік

|<<<< >>>>|
Добавить коментарий

Использование материалов сайта возможно с разрешения владелицы сайта М.Т.Журавлевой

Дизайн: А.Серова, программы: Э.Ципищук. © 2009 г.

Сайт сделан в рамках портала Новоселиччины