ЖУРАВЛЕВА
Мария Тихоновна


Піклуватись про ветеранів

У Котелевому мешкає близько 700 ветеранів війни і праці. Здебільшого - це пенсіонери, люди похилого віку. В міру своїх можливостей вони беруть участь у житті села, місцевого господарства. А їм самим теж потрібна допомога у нинішні нелегкі часи.

Саме про це йшла розмова під час звітно-виборної конференції первинної організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил і правоохоронних органів с.Котелеве.

У звітній доповіді голови ради Петро Максимович Топорівський зазначав, що на нинішньому етапі розвитку нашої держави досвід ветеранів потрібний, і вони це розуміють, допомагають чим можуть. Але даються взнаки соціально-побутові проблеми, які дедалі важче стає вирішувати. Хоч ветерани мають пільги, та часто-густо не можуть ними скористатись.

Наприклад, не завжди на паливному складі є вугілля, яке відпускають ветеранам, за пільговими цінами, у приміському транспорті їм теж доводитися платити, хоч і мають право на безплатний проїзд.

На ці та інші проблеми звертали увагу присутніх під час обговорення доповіді Д.Г.Лисак, І.В.Житарюк та інші. На конференції було обрано новий склад ради ветеранів, а очолив її П М.Топорівський.

Присутні також визначили основні напрямки діяльності організації на наступний період

М.ЖУРАВЛЬОВА,

ветеран праці,

с.Котелеве.

|<<<< >>>>|
Добавить коментарий

Использование материалов сайта возможно с разрешения владелицы сайта М.Т.Журавлевой

Дизайн: А.Серова, программы: Э.Ципищук. © 2009 г.

Сайт сделан в рамках портала Новоселиччины