Підсумки обліку худоби у Новоселицькому районі

Новини

Модератор: statistika

Підсумки обліку худоби у Новоселицькому районі

Сообщение statistika » 22 фев 2011, 10:10

Підсумки обліку худоби
у Новоселицькому районі
станом на 1 січня 2011 року


За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2011р. в агроформуваннях та господарствах населення району утримувалось 15,7 тис. голів великої рогатої худоби (з яких 7,8 тис. ¬– корови), 44,5 тис. – свиней, 9,7 тис. голів овець і кіз. Слід зазначити, що у Новоселицькому районі зосереджене найбільш чисельне в області поголів’я свиней, овець та кіз.
У сільгоспвиробників району порівняно з початком 2010р. відбулося збільшення поголів’я свиней на 7,7% (за рахунок сільськогосподарських підприємств). Водночас зафіксовано зменшення чисельності великої рогатої худоби на 4,6% (у т.ч. корів – на 2,3%), овець та кіз – на 15,2%.
Загалом в області порівняно з 1 січня 2010р. відмічалось зменшення поголів’я великої рогатої худоби на 14,1% (у т.ч. корів – на 5,6%), свиней – на 4,8%, овець та кіз – на 12,8%. Зменшення відбулося як в господарствах населення, так і в агроформуваннях, за винятком свиней, чисельність яких в останніх збільшилась на 15,1%.

Заступник начальника
Головного управління В.С. Дронь
statistika
Опытный участник
 
Сообщений: 483
Зарегистрирован: 27 сен 2010, 08:41

Вернуться в Управління статистики у Новоселицькому районі

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron