Прес-випуск:Підсумки обліку худоби

Новини

Модератор: statistika

Прес-випуск:Підсумки обліку худоби

Сообщение statistika » 18 фев 2014, 19:25

Підсумки обліку худоби
у Новоселицькому районі
станом на 1 січня 2014 року

За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2014р. в агроформуваннях та господарствах населення району утримувалось 14,1 тис. голів великої рогатої худоби (з яких 7,1 тис.– корови), 51,0 тис. – свиней, 12,2 тис. голів овець і кіз. Слід зазначити, що у Новоселицькому районі зосереджене найбільш чисельне в області поголів’я свиней, овець та кіз.
Порівняно з початком 2013р. відмічалось збільшення поголів’я свиней на 11,4%, овець та кіз – на 14,9%. Поряд з цим, чисельність великої рогатої худоби зменшилась на 6,1% (у т.ч. корів – на 4,3%).
Загалом в області порівняно з 1 січня 2013р. зафіксовано збільшення чисельності свиней на 6,0%, овець та кіз – на 0,6%. Водночас великої рогатої худоби поменшало на 2,8% (у т.ч. корів – на 2,3%), причому зменшення поголів’я відмічалось як в господарствах населення, так і в агро-формуваннях. Слід відзначити, що у господарствах громадян відбулося зростання чисельності свиней на 2,9%, овець і кіз – на 2,7%.



Заступник начальника
Головного управління статистики В.С. Дронь
statistika
Опытный участник
 
Сообщений: 483
Зарегистрирован: 27 сен 2010, 08:41

Вернуться в Управління статистики у Новоселицькому районі

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron